Sanal Kongre

ASLAN GROUP - LIVE
sanal kongre hizmeti

ASLAN GROUP-MICE

Çeşitli toplantı organizasyonları, sosyal ve sanatsal etkinlikler, e-kongre, canlı yayın, webinar, eğitim seminerleri, bayi toplantı organizasyonları için firma ve kurumların ihtiyaçlarına uygun her türlü görsel, basılı, toplantı sunumları ve teknik uygulamalar ile ilgili organizasyonunuz misafirlerine hizmet verir.

Organizasyon türüne göre mekanın hazırlanması, düzeni, sahne ekipmanları gibi (en ileri teknolojilere sahip aydınlatma, ses sistemi vb.) hizmetleri sunarken de profesyonel organizasyon ekibi ve lezzetli
ikramları ile tüm toplantılarınızı üretken olduğu kadar keyifli bir hale dönüştürür.

GENEL BİLGİLER

2011 yılında başlamış olduğumuz canlı yayın kongre programlarını 2018 yılına kadar Aslan Group olarak devam ettirdik. 2018 yılından sonra şirketimiz mice (teknik) desteklere yönelmiştir.

Toplamda 278 müşterimiz ve 18.000 katılımcımız bulunmaktadır. 2020 Mayıs ayında gerçekleşen Covid-19 pandemi sürecinde canlı yayınlarımızın yanında sanal kongre ve webinar hizmetlerimizi geliştirdik. Projelerimiz ile uluslararası sektörde öncülük etmekteyiz

canlı yayın genel bilgiler
live alt yapı

ALT YAPI

Her yıl geliştirmiş olduğumuz ekipman ve alt yapıyla beraber Aslan Group Live depertmanımızda toplamda 17 personelimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Dünyanın dört bir yanından sizleri sanal ortamda bir araya getirmekteyiz.

Ekipmanlarımızın hepsi üst düzey Apple ürünü olmakla beraber sanal saldırılara karşı üst düzey güvenlik önlemlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

LIVE (CANLI YAYIN)

Kongre,canlı cerrahi ve interaktif katılımcılı canlı yayınlar gerçekleştirerek; toplantı, etkinlik ve webcast yayınlarıyla, tek kameralı çekimden, birden çok kameralı reji kaydına kadar,
son teknoloji ekipmanı ve profesyonel ekibimizle yüksek kalite hizmet vermekteyiz.

İnternet Üzerinden Canlı Yayın Sağlanan Etkinlikler:
– Kurumsal/Bireysel Etkinlik Yayınları
– Konser Yayınları
– Eğitim içerikli Canlı Yayınlar
– Basın toplantıları, Kurum içi bilgilendirme toplantıları

Etkinliklerinizi internet aracılığıyla canlı yayınlıyoruz. tek kameralı veya çok kameralı -rejili seçeneklerimizle, etkinliklerinizin tüm dünyadan izlenmesi niçin ekonomik çözümler üretiyoruz. Anlık giriş sayısı, veri sayısı, kayıt yapan kişi sayıları gibi istediğiniz
her istatiksel bilgiyi vermekteyiz.

live canlı yayın hizmeti
video konferans salonu

VİDEO KONFERANS SALONU

Banner Sponsorlukları Görsel Yükleme

– Banner Sponsorlukları Video Yükleme

– Kırlangıç Sponsurlukları Görsel Yükleme

FUAYE ALANI

– Kırlangıç Sponsurlukları Görsel Yükleme

– Dijital Billboard Görsel Yükleme

– Dijital Billboard Video Yükleme

– Salon Kapıları Giydirme Görsel Yükleme

Fuaye Alanı
Stand Alanı

STAND ALANI

Stand Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

– Fiyatlar 1 birim alan için geçerlidir.
– Fiyatlara standart stand modülü dahildir.
– Katılımcılarla sadece mail ile iletişim olanağı sunulacaktır.

Ek Hizmet Ücretlendirmesi:

– Whatsapp Modülü
– Zoom Modülü
– Standa kartvizit bırakma modülü
– Stand ziyaretçilerini raporlama
– Sponsor alanına logo yerleştirilmesi
– Video Gösterim Alanı Ekleme
– Stand Alanında ana ekranda kalma
– Anket Sponsorluğu

MOBİL UYGULAMA

Kongredeki bilgilere ulaşmanın en kolay yolu olacak uygulama, ayrıca kongre ile ilgili anlık duyuruların yapılması, anketlerin uygulanması, oturumlardaki keypad aktivitelerine ayrıca bir
cihaza ihtiyaç duymadan katılma imkanı sağlayarak tüm katılımcılara kongreyi interaktif şekilde yaşama fırsatı sunacaktır.

Dünya’da ve Türkiye’de en yaygın şekilde kullanılan telefon ve tablet işletim sistemleri IOS ve Android tabanlı çalışacak olan uygulama, kongre katılımcıları dışındaki diğer hekim, hemşire ve
sağlık çalışanları tarafından da ücretsiz olarak kullanılabilecektir.

mobil uygulama hizmeti
mobil uygulama reklam alanı

MOBİL UYGULAMA REKLAMLARI

AÇILIŞ EKRANI REKLAM ALANI
Uygulama açıldığında, ana ekran gelmeden önce reklam veren firmanın belirleyeceği görsel, tam ekran boyutunda 3 saniye görüntülenecektir. Bu alan bir sonraki toplantıya kadar görünür olacaktır.

UYGULAMA İÇİ ALT BANT REKLAM ALANI
Uygulama açıldığında, ana menü ve diğer uygulama ekranlarında reklam veren firmanın belirleyeceği görsel görüntülenecektir. Uygulama açık olduğu sürece, belirlenen reklam alanında görsel görüntülenecektir.

GENEL DUYURU-DÜZ METİN
Uygulama ile uygulamayı kullanan tüm katılımcılara duyurusunu yapmak istediğiniz konuyla ilgili düz metin mesajı iletilecektir. Gönderilecek mesajlar, ‘Bildirim’ olarak telefon veya tablet ekranında direkt olarak görüntülenecektir.

GENEL DUYURU – GÖRSELLİ
Uygulamayı kullanan tüm katılımcılara duyurusunu yapmak istediğiniz konu ile ilgili içerisinde firma ve ürün logosu bulunan mesaj iletilecektir. Gönderilecek mesajlar, ‘Bildirim’ olarak telefon veya tablet ekranında direkt olarak görüntülenecektir. Duyuruda yer alacak firma ve ürün logosu mesaj açıldığında görüntülenecektir.

ANKET UYGULAMASI
Firmanızın bilgi toplamak istediği herhangi bir konuda, uygulamayı kullanan tüm kullanıcılara açık olacak anketler oluşturulabilecektir. Anket başlatıldığında tüm kullanıcılara ‘Bildirim’ olarak anket ile ilgili duyuru yapılacak ve anket sonuçlanana kadar, ana menüdeki ‘Anketler’ bölümünde aktif olarak yer alacaktır.

BİLGİLENDİRME

Sms Gönderimi
Katılımcılara duyurularınızı, davetlerinizi, hatırlatmalarınızı vb. gibi bildirimlerinizi SMS aracılığı ile iletebilirsiniz.

Newsletter Gönderimi
Katılımcılara duyurularınızı, davetlerinizi, hatırlatmalarınızı vb. gibi bildirimlerinizi e-posta aracılığı ile iletebilirsiniz.

Sanal kongre bilgilendirme